Wszystko o męskosci

Young happy couple in bed

Czasami seks sprawia ból

Seks, który normalnie jest przyjemnością, czasami może być dla faceta dość bolesny. Jest tak wtedy, kiedy cierpisz na jedną z pięciu chorób. Poznaj demony, które mogą przeistoczyć twoją przyjemność w koszmar.

Tych 5 demonów to: zakażenie dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (zwana też kandydozą, viagra typ infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie gruczołu krokowego i choroba Peyroniego. Wszystkie te schorzenia można leczyć środkami tradycyjnymi, zazwyczaj lekami na receptę, przepisywanymi przez lekarza. Są także domowe metody leczenia niektórych z nich.

Podobno wszyscy mężczyźni lubią stosunki seksualne, lecz tych kilka dolegliwości może spowodować, że twoja przyjemność przeobrazi się w koszmar. Warto więc wiedzieć trochę więcej o tych chorobach oraz o sposobach leczenia ich, jeżeli już cię będą dotyczyły.

Infekcja dróg moczowych

Kiedy drogi moczowe zostaną opanowane przez drobnoustroje, to zaczynasz cierpieć na infekcję dróg moczowych. Nie podjęcie leczenia zakażenia dróg moczowych może zainfekować nerki i spowodować nieodwracalne ich uszkodzenie. Większa część infekcji układu moczowego zaczyna się od zainfekowania cewki moczowej, a więc swoistej rurki, przez którą wydalasz mocz kamagra tanio z pęcherza moczowego. Bakterie, które wywołują infekcje, przeważnie gnieżdżą się się w jelicie grubym i są także w stolcu. Twoje szanse na zainfekowanie układu moczowego są większe, jeżeli wypijasz zbyt mało płynów, lub jeżeli chorujesz na cukrzycę. Przyrost gruczołów prostaty lub kamienie nerkowe również powiększają ryzyko zakażenia dróg moczowych.