Kilka trików na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

Sposoby na silniejszą erekcję

Funkcjonuje kilka łatwych metod, pozwalających osiągnąć mocniejszą erekcję. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem zadowalająco mocna albo jeżeli chcesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to zrobić, to tu znajdziesz kilka porad dla siebie.

Podajemy ci parę prostych metod, które pomogą ci osiągać silniejszą erekcję, a co za tym idzie, intensywniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeśli taki jest właśnie twój cel, poniższe porady z pewnością ci się przydadzą!

Zakaz palenia papierosów

Bez wątpliwości palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do istotnego tania kamagra zmniejszenia rozmiarów twojego penisa oraz jest jedną z głównych przyczyn impotencji. Bez pośpiechu oraz stopniowo powoduje, iż erekcje są coraz słabsze. Przyrost blaszki miażdżycowej, która gromadzi się w układzie krwionośnym człowieka, jest spowodowany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zawężenie naczyń krwionośnych. Rezultat jest taki, że spada transport krwi do członka w czasie stosunku. Jeśli dotychczas nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, być może perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Zrzuć tkankę tłuszczową

Nadmiar tłuszczu w twoim organizmie to niezbyt dobra sytuacja dla twojego wzwodu. Musisz spalić cały ten tłuszcz i musisz rozpocząć swój program odchudzania natychmiast. Nadmiar tkanki tłuszczowej świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w ciele, co w następnej kolejności powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza zmniejszoną zdolność erekcji. Jeżeli jesteś człowiekiem otyłym to wykazujesz również skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji oraz przysparza się również do schorzeń naczyń krwionośnych. Taki stan może także mieć wpływ na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może kamagra zel być spowolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która wywołuje zwiotczenie penisa. Nie chcesz być grubasem z miękkim ptaszkiem – odchudzaj się.