Untoxin – Czujesz się ciągle zmęczony i niewyspany? Szybko łapiesz przeziębienia? Przetestuj Untoxin!

Untoxin to suplement diety w ról kapsułek. Materiał ten dedykowany jest do stosowania w okresach oczyszczania i detoksykacji organizmu ze szkodliwych substancji, których nagromadzenie zapewne stanowić skutkiem stosowania niewłaściwej diety oraz sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek oraz wątroby. Dokonuje się to na naturalne przyspieszenie tempa przemiany materii. W rezultacie przyjmowanie kapsułek może sprzyjać redukcji masy ciała. 

Ponadto składniki takie jak ekstrakt z korzenia Maca, wyciąg z korzenia lukrecji miękkiej i sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego przychodzą na ograniczenie poziomu złego cholesterolu we naturze, co tłumaczy się na sprawniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; sok z korzenia Maca; sok z korzenia lukrecji gładkiej; wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; ekstrakt z produktów żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie kapsułki. Kapsułki należy kupować w trakcie czyli po posiłku, popijając znaczną sumą wody. 

Pierwsze efekty stosowania preparatu Untoxin można zobaczyć już po siedmiu dniach od rozpoczęcia jego przyjmowania. 

Należy dbać o tym, żeby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do przyjmowania preparatu Untoxin jest nadwrażliwość na wszelki jego składnik.

Suplementy diety powinny stanowić składowane w temperaturze pokojowej w możliwość niedostępny dla maleńkich dzieci. Chronić przed światłem i podejmowaniem wilgoci. Produkt poświęcony stanowi dla pań odpowiedzialnych. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin promocja

Derminax tanio

Follixin tanio