African Mango 900 – Jeżeli zamierzasz pozbyć się zbędnych kilogramów przetestuj niezawodny środek African Mango 900!

African MANGO to typowy suplement diety tani w struktur pigułek. Wynik ten mówiony jest dla ludzi odpowiedzialnych, które zmagają się z nadwagą i muszą zgubić nadprogramowe kilogramy.

Wskazaniem do użytkowania kapsułek African MANGO jest chęć zredukowania nadmiaru tkanki tłuszczowej, ograniczenia apetytu oraz kontroli masy ciała.

Podstawowym składnikiem towaru jest wyciąg z pestek afrykańskiego mango (Irvingia Gabonensis). Składnik ten zyskał pozycja w Okresach Zjednoczonych. Przeprowadzono dużo badań, narzekających na punktu udokumentowanie jego efektywności.

Wyciąg z pestek afrykańskiego mango jest obfitym źródłem błonnika. Błonnik odgrywa ważną pracę w procesie odchudzania. Fakt ten pęcznieje w żołądku, sprzyjając długotrwałemu odczuwaniu sytości i zmniejszając odczuwanie głodu.

Zamknięty w formulacji produktu African MANGO ekstrakt z pestek afrykańskiego mango wspiera redukcję i ochronę wagi. Składnik ten także działa korzystnie na obniżenie poziomu cholesterolu, glukozy, białka C-reaktywnego (CRP), adiponektyny i leptyny we krwi.

Skład:

W porządku suplementu diety African MANGO znajdują się:

ekstrakt z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, masa tabletkowa (substancja przeciwzbrylająca), kapsułka żelatynowa.

Zalecane spożycie:

Suplement diety African MANGO należy stosować doustnie, popijając ogromną liczbą wody.

Zalecana dzienna porcja suplementu diety do uznania to 1 kapsułka 3 razy dziennie.

Dla uzyskania najlepszego efektu należy przyjmować pigułki w trakcie lub bezpośrednio po posiłku.

Zawartość momentów w 3 kapsułkach produktu African MANGO: 1200 mg wyciągu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1 (istnieje to odpowiednik odpowiednikiem 12 000 mg zwykłego ekstraktu).

Nie wchodzić koniecznej do przyjęcia dziennej porcji preparatu.

African Mango 900

bioveliss-tabs

Breast-Fast