Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu otrzymasz szansę doprowadzić większość pań do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło oraz Twoja znajoma nie ubiegła w pełni zaspokojona? Kobiety chcą dużo czasu, by poczuć kompletną satysfakcja z stosunku i poznać orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk co znasz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja żona starała Ci się powiedzieć, że obecne nie kłopot, to sam wiesz, że nie udało Ci się jej w wszyscy zaspokoić. Jeżeli sprawia Ci się co częściej, ona umie w końcu stracić cierpliwość.

Długi seks sprzedaje się być sposobem do dobrego związku. Twoja kobieta może opowiedzieć o Tobie a Twoich „łóżkowych wyczynach” swoim koleżankom, jeżeli tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej wymaganiom.

Na szczęście jest możliwość, który doskonale rokuje. Niewykluczone, że ze znajomą znajomą w łóżku wytrzymasz dłużej niż jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem bądź niepełnym wzwodem mogą wejść do sprawy.

Formuła Climax Control może zrobić, iż będziesz w trwanie dłużej uprawiać seks aniżeli przed podjęciem terapii. Ten drugi czas ma szansę zdziałać cuda – Twoja żona zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie stosunku to wkrótce szybko nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz uznawał możliwość kontynuowania zabawy (gdy zatem Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Możesz nim sterować. Obecnie nie będziesz wymagał zwalniać tempa, żeby zakończyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł wykonywać seks tak długo jak marzy o tym Twoja kobieta.

Climax Control

Derminax

Femmaks