Flexin 500 – Wylecz ból stawów i odzyskaj pełną sprawność dzięki niekonwencjonalnej formule!

Suplement diety Flexin 500 zaczynany istnieje na ból stawów.

Posiada postać pigułek. Preparat ten działa regenerację chrząstki stawowej, działa przeciwbólowo także ma robienie przeciwzapalne, oraz zabezpiecza chrząstkę stawową przed zużyciem na efekt codziennego funkcjonowania. Dodatkowo Flexin 500 poprawia zdolność rzucania się i jest podawany osobom, które posiadają kilka ruchu m.in. przez siedzący sposób życia, przekroczyły 45 rok działania a chcą ochrony stawów, doznały urazu stawów oraz wciąż prowadzi im ból, uprawiają sport a co wewnątrz tym chodzi ich boi są nadmiernie obciążone i wymagają regeneracji.

W zespole preparatu Flexin 500 otrzymują się następujące substancje: siarczan glukozaminy x 2KCl 533mg,celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), sok z kadzidłowca DER 6,1 (60% boswellic acid) 20mg, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), witamina C 10 mg, dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca); kapsułka Flexinu 500 wznosi się z żelatyny oraz wody.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie Flexinu 500 powinno robić się tak, jak zalecił specjalista czy razem z poradami widocznymi na reklamie.

Zalecana porcja suplementu Flexin 500 do użytkowania w układu dnia to 3 razy dziennie po 1 tabletce w trakcie posiłku, popijane wielką częścią wody.

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem preparatu należy nauczyć się z myślą ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem czy farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergia na wszelki składnik suplementu. Flexin 500 należy umieszczać w polu ważnym dla dzieci. Przed przyjęciem należy zobaczyć datę pozycje na opakowaniu. Nie należy przekraczać zapraszanej do użytkowania w porządku dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie potrafią być użytkowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Flexin500

Flexin500

GojiBerry500