TriApidix300 – Pragniesz pozbyć się zbędnych kilogramów? Sprawdź ten nowoczesny środek juz teraz!

Suplement TriApidix300 przeznaczony stanowi dla pań odchudzających się, które muszą pozbyć się zbytecznych kilogramów oraz dbać wagę.

TriApidix30 metabolizm i cieszy, że organizm szybciej spala zalegający tłuszcz. TriApidix300 umożliwia same w oczyszczaniu organizmu.

Skład:

Substancjami aktywnymi suplementu TriApidix300 są: cellular thermosculpt (C.T.B.) blend: tyrozyna, ekstrakt z zielonej herbaty 55% EGCG, ekstrakt z gorzkiej pomarańczy 4:1 oraz thermogenic energy activator(T.E.A.) complex: kofeina bezwodna, ekstrakt z guarany 22%, ekstrakt z czarnego pieprzu – piperyna 95%.

Pozostałe składniki zaopatrzone w wyniku to celluloza mikrokrystaliczna E460, sole magnezowe kwasów tłuszczowych E470B, krzemionka koloidalna E551.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie TriApidix300 powinno przeprowadzać się tak, jak zalecił lekarz bądź razem z danymi dostępnymi na reklamie.

Zalecana porcja preparatu TriApidix300 do użytkowania w przeciągu dnia co dwie tabletki – rano i wieczorem 30 minut przed posiłkiem bądź treningiem. 

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem suplementu należy poznać się z historią ulotki dobraną do opakowania bądź skonsultować się z specjalistą bądź farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergia na wszystek składnik produktu. Preparatu TriApidix300 nie należy łączyć w okresie chce i podczas karmienia piersią. TriApidix300 należy gromadzić w polu niedostępnym dla niemowlęta. Przed użyciem należy zbadać datę siły na opakowaniu. Nie należy przekraczać zapraszanej do użytkowania w rytmie dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie potrafią być przeprowadzane jako substytut zróżnicowanej diety.

Triapidix300

Ultra-Slim