Untoxin – Oczyść swój orgranizm oraz poczuj się zdecydowanie lepiej! Obecnie jest to wyjątkowo łatwe z Untoxin!

Untoxin to suplement diety w sytuacji pigułek. Wynik ten określony jest do wykorzystywania w stanach oczyszczania oraz detoksykacji organizmu ze toksycznych substancji, których nagromadzenie potrafi istnieć efektem użytkowania niewłaściwej diety oraz sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek oraz wątroby. Odkłada się więc na zdrowe przyspieszenie tempa przemiany materii. W rezultacie przyjmowanie pigułek może służyć redukcji masy ciała. 

Dodatkowo składniki takie jak ekstrakt z korzenia Maca, sok z korzenia lukrecji miękkiej oraz ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego działają na zmniejszenie poziomu złego cholesterolu we natur, co zabiera się na lepsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Skład:

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; ekstrakt z korzenia Maca; ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej; wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; ekstrakt z owoców żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane spożycie:

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie kapsułki. Kapsułki należy decydować w trakcie czy po posiłku, popijając niezliczoną kwotą wody. 

Początkowe rezultaty stosowania preparatu Untoxin można określić tylko po siedmiu dniach od przygotowania jego przyjmowania. 

Należy dbać o tym, żeby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem do stosowania preparatu Untoxin jest alergię na dowolny jego element.

Suplementy diety winnym być składowane w temperaturze domowej w sposób naturalny dla maleńkich dzieci. Zabezpieczać przed promieniowaniem oraz podejmowaniem wilgoci. Środek dedykowany jest dla pań odpowiedzialnych. Suplement diety nie zapewne żyć łączony jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin

Acai-Berry-Extreme

african mango