Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz specyfiku, który rozwiąże ten problem i polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to niestety najpopularniejszy kłopot, z którym systematycznie konfrontują się właśnie nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Okolicznością prawdopodobnie stanowić nieprawidłowa dieta i słabe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w obecnym witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w pewnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i efektywność olejku, który podnosi ich rys i strukturę. Dzięki odpowiednio dostosowanemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz działającą ochronę dla włosów. Co istotne, świetnie kształtują się także dla pań, jak też dla gości, stając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, iż wszelki olejek i wyciąg pełni zupełnie odrębną rolę, oddziałując na drugi element włosa:

– biorąc go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i pobudzając naruszone cebulki.

Wspierają w obecnym zawarte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi i pszenicy, z kamelii i argininę. To oczywiście te fakty przesądzają o sprawnym funkcjonowaniu preparatu a tworzą silne uznanie w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wychodzeniu, oraz co wewnątrz czym idzie, nawet do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese Senso-Duo Shampoo

Vivese Senso-Duo Oil 2