Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz specyfiku, który zlikwiduje tenże problem oraz polepszy stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to niestety najpopularniejszy kłopot, z którym często konfrontują się dziś nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Podstawą może być niezdrowa dieta oraz słabe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w tym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w samym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i skuteczność olejku, który podnosi ich charakter i strukturę. Dzięki właściwie dobranemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, świetnie kształtują się także dla kobiet, jak zarówno dla klientów, robiąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, że każdy olejek i wyciąg całości zupełnie odrębną rolę, działając na dodatkowy element włosa:

– zmuszając go do rozwoju,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Wspierają w współczesnym zamknięte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii oraz argininę. To odpowiednio owe punkty stanowią o sprawnym funkcjonowaniu mózgu także pamiętają silne stanowienie w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wypadaniu, oraz co za czym idzie, choćby do 60% redukując ryzyko łysienia!

Vivese

Vivese Senso Duo-Oil 2