Doskonałe efekty przy małym wkładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
wielki rezultat treningów
najwyższa wartość środków
przypływ mocy i wielkości
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
wszechstronny plan treningowy + dieta

ZBUDUJ WŁASNĄ FORMĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura znaczy w rozmiarze ręki! Somatodrol zwiększy Twoją wielkość i wielkość mięśniową. Toż dużo efektywny i zaawansowany produkt dostępny dla wszystkiego, kto pragnie stworzyć rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która pozwoli Ci wykuć mięśnie jak stal. Osiągaj najwspanialsze efekty sportów i poczuj różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie był na ochronie Twojego testosteronu. Nazywa to też korzyści. Zauważ gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie wagi i szybkości jeszcze zupełnie nie było właśnie spokojne i bliskie. Będziesz uznawał gwarancję, że testosteron nie zmieni się już nie w estrogen. Wykorzystywanie Cerberusa wspólnie z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do wielkiego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do zrobienia Kimery. Spośród nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą transformację i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające wyniki sportów i zwiększające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na energię oraz wkrocz na kolejny poziom ćwiczeń. Kimera to korzystniejsza masę i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN Oraz MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie dobrego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Sprawdź zestaw witamin oraz minerałów, przygotowany specjalnie po to, by uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i zrób to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend oraz ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną dodatnio na skutki treningów. Zwiększ wydajność fizyczną chociażby o 30%. Szybciej budź się po jakiejś morderczej konkurencji a ewentualnie skory do innego boju!

POSTĘPUJ RAZEM Z ZAŁOŻENIAMI!

Dobrze znasz, że same suplementy nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to oraz dokonany przez Jacka Ratusznika zestaw szkoleń i zbilansowana dieta. Wszystko określone w najściślejszym szczególe. Niestety będziesz uznawał małych wątpliwości jak korzystać suplementy, co zjadać oraz jak ćwiczyć, by polepszyć formę i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie zadań i powtórzenia zgodnie z założeniami:

dwa dni treningu
jeden dzień regeneracji

Skutki będą ważne już za trzy miesiące!

Iridium Labs buy

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )